O firmie
Zapraszamy do współpracy

Konfekcjonowanie, przechowywanie i dystrybucja warzyw

Priorytetem naszej działalności jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, dbając o zachowanie ich świeżości, smaku i wartości odżywczej. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i producentami, aby zapewnić dostęp do asortymentu wysokiej klasy.

Nasza rozbudowana infrastruktura obejmuje hale magazynowe i produkcyjne, wyposażone w sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowany personel. Zapewniamy pełen zakres usług, począwszy od pakowania i magazynowania produktów, aż po ich załadunek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw i spełnić wszelkie Państwa potrzeby.

W GREENGROUP dbamy o to, aby każde warzywo przechodziło wymagane kontrole. Produkty, które oferujemy, poddawane są starannej analizie pod kątem świeżości, wyglądu oraz smaku, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasi klienci otrzymują warzywa doskonałej jakości. Dysponujemy liniami pakującymi, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych kontrahentów.

Angażujemy się w wiele działań mających na celu promowanie zrównoważonej produkcji rolnej i ochrony środowiska. Działamy z poszanowaniem zasad etyki biznesu, dążąc do uczciwych relacji z dostawcami i klientami.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów zajmujących się handlem hurtowym, jak i detalicznym. Nieobca jest nam również współpraca z sektorem HoReCa, obejmująca hotele, restauracje i firmy cateringowe.

Posiadamy prestiżowy certyfikat Global G.A.P., który jest wyrazem naszego zaangażowania w utrzymanie najwyższych standardów produkcji rolnej. Global G.A.P. to skrót od "Good Agricultural Practice," co można przetłumaczyć jako "Dobre Praktyki Rolnicze".

Ten certyfikat został stworzony przez sieć detalistów, zrzeszonych w europejskiej organizacji EUREP, którzy dążyli do ustanowienia jednolitych procedur i standardów w produkcji rolniczej.